درباره شرکت

_

ما که هستیم ؟

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت بازرگانی پیشرو موتور پارسیان دیزل با سال ها تجربه درامر تامین و پشتیبانی انواع دیزل ژنراتور با بهره گیری از آموزش های تخصصی سازندگان بزرگ دیزل و ژنراتور از قبیل: volvopenta ،Perkins ،Cummins ،Deutz ،Stamford ،Leroy somer ،Mecc alte خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت دیزل ژنراتور مطرح کرده و بعنوان یک توزیع کننده متخصص و فعال این کارخانجات در پروژهای مختلف همکاری مطلوب و شایسته ای داشته است.

دوران تحول : درحال حاظرپس ازگذشت سالها این شرکت توانسته در راستای سیاست مشتری مداری ورعایت اصول الویت فنی و تکنیکی برقیمت این صنعت را از یک صنعت سنتی ارتقاء بخشیده و نظرات بحق مشتریان را براساس تکنولوژی روز دنیا تامین نماید .

ارتباط با سازندگان اصلی : این شرکت در راستای ارائه محصولات اصلی با ضمانتهای کارخانجات سازنده ارتباط وبا خرید مستقیم از کارخانجات volvopenta ،Perkins ،Cummins ،Deutz ،Stamford ،Leroy somer ،Mecc alte را در دستورکار خود قرارداده و خود رابه عنوان یکی از معتبرترین و فعال ترین توزیع کننده های کشور مطرح کرده و کلیه محصولات خود را با اطمینان کامل ارائه و پشتیبانی می نماید.

_

اهداف ما

 

با توجه به اهمیت روز افزون انرژی برق در ابعاد مختلف زندگی در جوامع امروزی به این انرژی مهم و به منظور توسعه صنعتی-اقتصادی، شرکت پیشرو موتور پارسیان دیزل با آگاهی و درک این موضوع ونیاز مبرم صنایع ، بیمارستان ها، فرودگاه ها، معادن، ساختمان های مسکونی، مراکز خدماتی، سایت های نفتی-پتروشیمی و گازی و سایر مصرف کننده های مختلف به این انرژی با اهمیت به صورت تامین برق اضطراری Standby و یا دائم Prime و Cuntinuous، با در اختیار گرفتن کادری مجرب و دارای سابقه اقدام به تولید و توزیع دیزل ژنراتورهای صنعتی در قدرت های مختلف تا KVA3000 نموده است، تا ضمن پاسخگویی به نیاز های فوق الذکر بتواند گامی در جهت پیشرفت و آبادانی ایران عزیزمان بر دارد.

زمینه فعالیت
_

خدمات ما

100

مشاوره خرید

شما میتوانید قبل از خرید خود از خدمات مشاوره با کارشناسان مجموعه پیشرو موتور پارسیان دیزل بهره مند شوید.کارشناسان ما همه روزه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد.

100

ضمانت

با توجه به اینکه شرکت پیشرو موتور پارسیان دیزل راه اندازی دستگاه های نصب شده را به صورت رایگان عهده دار می باشد لذا تمام دستگاه های نصب شده تحت ضمانت این شرکت قرار می گیرد.

100

خدمات پس از فروش

با عنایت به اینکه شرکت پیشرو موتور پارسیان دیزل ،خدمات پس از فروش را مهم تر از فروش میداند،تامین قطعات یدکی وپشتیبانی فنی از مهم ترین تعهدات شرکت میباشد،به این منظور با در اختیار گرفتن کادری مجرب و متخصص در زمینه دیزل ژنراتور، موتور دیزلی، موتور برق و کلیه دستگاه های فروخته شده را تحت پوشش خدمات قرار داده وکمتر از 72 ساعت کارشناسان خود را به محل نصب دیزل ژنراتور در تمام نقاط کشور اعزام می‌دارد.

زمینه فعالیت
_

زمینه فعالیت

 

  • ارائه کننده خدمات فروش، مشاوره، نصب، راه اندازی و رفع عیب و تعمیرات انواع ديزل ژنراتورها در قدرت های مختلف (Cummins و Perkins و Volvo Penta)
  • تامین کننده نیازهای موتوری (گازی و دیزلی)، برق اضطراری و دائم پروژه های صنعتی، نیروگاهی، پالایشگاه ها، بیمارستان ها، صنایع نفت.
  • ارائه مشاوره های مهندسی در زمينه طراحی، بارگذاری، تحليل های استاتيكی و ديناميكی انواع سيستم های مكانيكی نيروگاه های ديزلی.

مشتریان و همکاران ما

تامین کنندگان موتور دیزل و دیزل ژنراتور شرکت پیشرو موتور پارسیان دیزل

مشاوره رایگان و استعلام قیمت