خرید ژنراتور استمفورد

شرکت تولید کننده ژنراتور استمفورد تنها شرکت کاملاً متشکل از سیستم فناوری ژنراتور کامینز در چین است که اولین مرحله سرمایه گذاری آن 17.6 میلیون دلار است. در فوریه 1996 تأسیس شد، به طور رسمی در نوامبر 1997 افتتاح شد. ظرفیت فعلی تولید سالانه 50000 مجموعه ژنراتور است.

تاریخچه ژنراتور استمفورد

هنگامی که برادران برش برای اولین بار در سال 1904 شرکت خود را تأسیس کردند ، نه تنها شهر استمفورد ، بلکه انگلستان را بر روی نقشه به عنوان یک قطب تولید ماشین آلات الکتریکی مطرح کردند. این نقطه شروعی بود که کارگاهی کوچک را به سازمانی بزرگ تبدیل کرد که در حال حاضر به  عنوان یک رهبر جهانی در صنعت تولید برق مطرح است. 

مانند بسیاری از مشاغل اوایل قرن بیستم ، این سازمان نیز تغییرات مختلفی از جمله تغییر مالکیت ، ادغام و تملک انجام داده است

خرید برند کامینز از ONAN ، MARKON و AvK

در سال 1986 ، به عنوان بخشی از گروه ONAN ، Newage International Ltd توسط شرکت موتور کامینز مستقر در ایالات متحده خریداری شد و در سال 1987 شاهد خرید شرکت MARKON بود. در سال 2002 نیز، AvK Deutschland GmbH ، یکی دیگر از تولیدکنندگان قدیمی و مشهور آلترناتیو از سال 1919 نیز به این شرکت پیوست و نام تجاری AvK® را به همراه داشت.

تبدیل شدن به فناوری های مولد کامینز

دینام های NEWAGE® ، STAMFORD® و AvK® ، تا به امروز ، در سراسر جهان به عنوان یکی از برترین مارک های دینام  شناخته می شوند. این سازمان در سال 2006 با تغییر نام از NEWAGE-AvK به Cummins Generator Technologies تغییر نام پیدا کرد.

در طول این دوره ها،  این شرکت همواره بسیار پویا حرکت کرده و در نتیجه میراثی افتخارآمیز از نظر توسعه محصول از خود بر جای گذاشته است از جمله: 

  • اولین دینام خود تنظیم
  • اولین دینام میدان چرخشی
  • اولین PMG برای تحریک AVR
  • اولین گواهینامه UL برای محصولات HV
 

نوآوری شرکت استمفورد از نظر شکل سازمانی کانال های فروش و امکانات تولید همچنان در حال رشد و پیشرفت است که همچنان در حال تطبیق با الزامات همه بازارهای محلی است.

 

‫5/5 ‫(1 نظر)