خرید ژنراتور

خرید ژنراتور

راهنمای خرید ژنراتور


خرید ژنراتور در هنگام قطعی برق، می تواند خانه شما را در زمستان گرم یا در تابستان خنک نگه دارد. وجود ژنراتور در خانه از فساد مواد غذایی در هنگام قطعی برق جلوگیری کرده و کامپیوتر و تلفن همراه شما را همیشه روشن نگه می دارد. 

در گذشته ، استفاده از ژنراتور گسترده تر بود اما با گسترش شبکه توزیع برق این نیاز به تدریج کاهش یافت. اما قطعی برق به دلیل هوای بسیار گرم و نوسان شدید برق در چند سال اخیر، تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را به فکر استفاده دوباره از ژنراتور برق انداخت.  طبق برآوردهای موسسه کلایمت سنترال که یک سازمان خبری غیرانتفاعی است ، نشان داد که در سرتاسر ایالات متحده آمریکا ، بر اساس داده های دولت و شرکت های توزیع برق ، قطع برق مربوط به گرمی هوا در دهه گذشته 69 درصد افزایش یافته است.

اما خرید ژنراتور می تواند شما را از این وضعیت بحرانی نجات دهد و چنانچه اقدامات احتیاطی انجام ندهید می تواند خطرناک باشد. مردم تمایل به خرید ژنراتور در طوفان های بزرگ که منجر به قطعی چند روزه یا حتی چند ماهه برق می شوند، دارند. استفاده از وسایل گرمایشی برقی نیز منجر به کاهش  مسمومیت با مونوکسیدکربن در هنگام قطع برق می شود.

شرکت پیشرو موتور پارسیان (پارسیان دیزل) طیف گسترده ای از ژنراتور ها را با قیمتی مناسب و خدمات پس از فروش عالی ارائه می دهد. این شرکت وارد کننده اصلی و نماینده رسمی ژنراتور استمفورد (Stamford)، ژنراتور لینز (Linz)، ژنراتور مک آلته (Mecc Alte) ژنراتور لوری سومر (Leroy Somer) در ایران است. برای خرید ژنراتور مناسب خود برای مصارف صنعتی یا خانگی با ما در تماس باشید 

021-33940444    09391401950

 

سوالات متداول در هنگام خرید ژنراتور


برای تأمین انرژی یک خانه به چه ژنراتوری نیاز است؟

مهمترین تجهیزات خانگی با ژنراتور 5000 تا 7500 وات کار میکنند. این موارد شامل مواردی مانند پمپ چاه ، یخچال و فریزر و سیستم روشنایی است. یک ژنراتور با حدود 7500 وات در حال اجرا می تواند همه این لوازم را به طور هم زمان ساپورت کند. 

چگونه تعیین می کنید که به کدام ژنراتور اندازه نیاز دارید؟

دستگاهی را که می خواهید تغذیه کنید را مشخص کنید. دفترچه راهنمای محصول را بررسی تا میزان ولتاژ دستگاه مورد نیاز تعیین شود. وات کارکرد دستگاه را در سه ضرب کنید. وات جریان را به کل وات مورد نیاز دستگاه برای کارکرد اضافه کنید.

آیا خرید ژنراتور به صرفه است؟

چنانچه صاحب خانه هستید ، خرید ژنراتور می تواند در هنگام قطع برق ، از ضررهای مالی شما مانند فساد مواد غذایی جلوگیری کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا هم اگر در خانه به صورت دورکاری کار می کنید ، یک ژنراتور آماده به کار میتواند تضمین خوبی برای عملکرد کاری شما باشد، زیرا این اطمینان را می دهد که به دلیل شرایط خارج از کنترل خود ، دچار از دست دادن درآمد نخواهید شد.

آیا ژنراتور قابل حمل می تواند برق یک خانه را تأمین کند؟

 وقتی که برق قطع می شود ، ژنراتورهای قابل حمل می توانند موارد مهمی را در خانه شما تأمین کنند. این شامل یخچال و فریزر ، پمپ مخزن ، چراغ ، واحد تهویه هوا و موارد دیگر است. وجود این ژنراتورهای قابل حمل به منظور مختل نشدن زندگی شما در هنگام قطع برق ضروری است

 

ویدئوی راهنمای خرید ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور خانگی

جدول انتخاب دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور دائم کار

محاسبه توان دیزل ژنراتور

قدرت موتور دیزل ژنراتور

نکات مهم در خرید دیزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور دست دوم

قیمت دیزل ژنراتور برق سه فاز