موتور دیزل ولوو قلبی که هرگز متوقف نمیشود

دیزل ژنراتور ولوو پنتا Volvo Penta

فهرست مطالب

شما باید همیشه بتوانید به منبع برق خود متصل باشید. چه برای تأمین مداوم یک عملیات متوقف شده و چه برای تولیدکننده‌های پشتیبان که انرژی لازم را برای عملکردهای حیاتی تأمین می کنند، دیگر جایی برای خطا یا خرابی وجود ندارد. خرید دیزل ژنراتور ولوو پنتا به عنوان یک تامین کننده مستقل، موتور‌های تولید برق صنعتی را ارائه می دهد که با بازده قابل اعتماد و پذیرش بار بی نظیر در هسته اصلی ساخته شده اند. انعطاف پذیر، به راحتی نصب شده و از نظر مصرف، سوخت مناسب، انرژی، سهولت کار و آرامش را تأمین می کنند.

ویژگی های موتور دیزل ولوو

  • قدرت قابل اطمینان:

مانند قلبی که هرگز متوقف نمی‌شود و زندگی را به طور مداوم و هرجایی که باشد وارد عمل می کند. موتورهای ولوو پنتا برای تأمین انرژی اصلی، با توجه به نیازها و چالش های موجود، نیرویی مطمئن و کم مصرف را به شما ارائه می دهند. با پشتیبانی جهانی و پشتیبانی فوری، می‌توانید اطمینان داشته باشید که تجارت شما بدون توجه به دور بودن مکان، همیشه با ظرفیت کامل ادامه خواهد یافت.

  • موتورهای قدرتمند STANDBY

در هرجا و هر زمان که به آن احتیاج دارید، به شما نیرو می‌هد. قابل اطمینان و با دوام، موتورهای ولوو پنتا برای عملکردهای آماده به کار، آرامش خاطر را روز به روز تضمین می کنند. نوع پشتیبان گیری اضطراری که در شرایط بحرانی به آن نیاز دارید. بعلاوه، شما از پشتیبانی جهانی با تخصص محلی از طریق شبکه گسترده فروشنده ما بهره مند خواهید شد، مهم نیست که مکان شما چقدر دور باشد.

  • پذیرش بارگیری نشده

با موتورهای تولید برق ولوو پنتا، ثانیه ای که دستگاه را راه اندازی می کنید، می توانید به خروجی کامل برق دسترسی پیدا کنید. برای عملیات اضطراری/ آماده به کار، که معمولاً به عنوان پشتیبان در بیمارستان ها، نیروگاه های هسته ای یا فرودگاه ها در نظر گرفته می شوند. موتورهای ولوو پنتا که به سختی آزمایش شده اند، در شروع سریع و تحویل فوری پذیرش بار توانایی خود را نشان داده‌اند و خواسته های G3 را در تمام گره های قدرت مطابق با ISO8528-5 برآورده می کند.

  • تامین کننده مستقل

ولوو پنتا ژنراتورهای جامعی را ارائه نمی دهد. در عوض، ما تامین کننده مستقلی برای موتورهای با کارایی بالا هستیم و مشارکتی را ارائه می دهیم که شامل همکاری از مرحله طراحی تا نصب و خدمات پس از فروش است. دامنه وسیع موتور ما انعطاف پذیر است و می تواند برای بیشتر تنظیمات تولید برق – بدون توجه به شرایط و محیط – سازگار باشد.

  • استفاده از قدرت گروه VOLVO

موتورهای آفرود صنعتی ولوو پنتا حاصل بیش از 100 سال تجربه است. مشخصه آنها با عملکرد بالا، قابلیت اطمینان، بازده سوخت و میزان انتشار کم است. فناوری موتور گروه ولوو در کامیون‌ها، اتوبوس‌ها، تجهیزات ساختمانی، پیشرانه‌های دریایی و گستره وسیعی از نصب ماشین آلات و تجهیزات در صنایع مختلف کاملاً آزمایش شده است. عملکرد قابل اطمینان در تمام مناطق آب و هوایی – یخ زدگی و گرما، خشک و مرطوب – و در محیط های کاری بسیار زیاد ثابت شده است.

منبع: volvopenta.com

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *