خریداری دیزل ژنراتور | ده دلیل مهم برای خرید ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور

فهرست مطالب

خریداری دیزل ژنراتور بیشتر توسط صاحبان خانه و همچنین بسیاری از صاحبان مشاغل به یک امر ضروری تبدیل شده است. اما سوالی که در ذهن شما وجود دارد این است که مزایای داشتن ژنراتور دیزلی چیست؟ این مقاله به شما اطمینان می دهد که مزایای خرید ژنراتور دیزلی ، گازی یا قابل حمل بسیار گسترده است.  شرکت های تولید کننده ژنراتور مانند ژنراتور استمفورد و  مک آلته تضمین می کنند که قدرت (و در نتیجه ، بهره وری) بدون توجه به شرایط ، ثابت خواهد ماند. بنابراین اگر هنوز برای یک دیزل ژنراتور پشتیبان سرمایه گذاری نکرده اید، سوال این است که چرا؟

چرا باید برای یک دیزل ژنراتور سرمایه گذاری کرد؟

برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شما باید در خرید یک ژنراتور سرمایه گذاری کنید یا خیر و اینکه آیا می توانید از یک ژنراتور بهره مند شوید ، قصد داریم در مورد 10 دلیل اصلی خرید دیزل ژنراتور صحبت کنیم. اگر احساس می کنید که هر یک از نکات مطرح شده در زیر می تواند در مورد شرایط شما استفاده شود و ممکن است در آینده زندگی شما را آسان کند، باید پیش بروید و خرید را انجام دهید. ممکن است یکی از بهترین تصمیماتی باشد که گرفته اید.

  1. آنها بعد از قطعی برق یک ثانیه بعد کار را شروع می کنند.

نکته قابل توجه در مورد ژنراتورهای آماده به کار دیزل این است که – با اضافه شدن سوئیچ انتقال اتوماتیک – از لحظه ای که پنل خرابی شبکه را تشخیص می دهد ، شروع به کار می کنند. (اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار دیزل ژنراتور را در اینجا بخوانید). بدون نیاز به اقدامات پیچیده یا شروع دستی، سطح اختلال در حداقل مطلق حفظ خواهد شد.

  1. آرامش ذهن خود را بدست آورید.

داشتن آرامش ذهنی همراه با داشتن یک دیزل ژنراتور در واقع یک معامله بسیار مهم است. هیچ کس نمی خواهد این مشکلی را که به دنبال قطع شدن برق ایجاد می شود تجربه کند و شما می دانید که اگر یک سیستم برق ژنراتور بر روی ملک خود نصب کرده باشید ، هرگز مشکل قطعی برق را نخواهید داشت.

مقاله مرتبط: معایب ژنراتور دیزلی

3. به آرامش کودکان در هوای طوفانی کمک کنید.

اگر خانواده دارید ، می دانید که شرایط بد آب و هوایی و طوفان های بزرگ به ویژه برای کودکان خردسال  دشوار است. به خصوص وقتی که آن آب و هوا منجر به اتلاف قدرت گسترده شود. اما با وجود ژنراتورهای آماده به کار، می توانید مطمئن باشید که هرگز اینگونه نخواهد بود.

  1. بدون افت هزینه های بهره وری

در صورت قطع برق، تا زمان برقراری مجدد برق در شبکه ، مشاغل می توانند کم و بیش فلج شوند. به این دلیل که بیشتر نقشها و فرایندهای درگیر در مشاغل مدرن به طریقی به برق متکی هستند. این امر متعاقباً به معنای ضربه بزرگ مالی برای تجارت است زیرا بهره وری به سادگی به صفر می رسد. با این حال ، اگر شما یک مجموعه ژنراتور قدرتمند و قابل اطمینان سوخت دیزل با قدرت بالا و قابل اعتماد نصب کنید دیگر نگرانی ای برای این موضوع ندارید .

  1. غذا را تازه و بی خطر نگه دارید.

خواه صاحب یک مغازه ، آشپزخانه ، رستوران ، تجارت و یا صرفاً صاحب خانه خانوادگی باشید ، غذا در یخچال و فریزر شما باید تازه بماند. اگر برق شما مدت طولانی ای قطع شود این بدان معناست که غذا به احتمال زیاد از بین می رود. اما اگر یک ژنراتور پشتیبان نصب کرده باشید ، عمل می کند و یخچال ، فریزر و هر وسیله دیگری در خانه یا محل کار شما در عرض چند ثانیه دوباره کار می کند.

  1. در خانه خود سرگرم باشید.

گرفتار شدن در خانه به دلیل هوای نامناسب بیرون، همیشه سرگرم کننده نیست ، و این به ویژه در مواردی اتفاق می افتد که حتی در خانه خود هیچ برق یا چراغ ندارید. هنگامی که یک ژنراتور اختصاصی تک فاز نصب کرده اید ، یا چندین ژنراتور قابل حمل کوچکتر فقط برای موارد ضروری نصب کرده اید ، خیالتان از این راحت است که هرگز اینگونه نخواهد شد.

  1. در تماس بودن

ارتباطات برای بسیاری از افراد مسئله اصلی است و این مربوط به صاحبان خانه و همچنین مشاغل است. با این حال ، وقتی هیچ منبع تغذیه ای ندارید ، همیشه امکان پذیر نیست. بنابراین ، یکی از مزایای عمده دیزل ژنراتور این است که به شما امکان می دهد آن خطوط مهم ارتباطی را باز نگه دارید.

  1. روشن نگه داشتن سیستم های امنیتی در هنگام قطع شدن

وقتی برق کم می شود ، سیستم های امنیتی مورد اعتماد مشاغل نیز اغلب پایین می آیند. این یک خطر بزرگ است زیرا به راحتی و بدون داشتن قدرت ، می توان از مشاغل سرقت کرد. اما اگر صاحب مشاغل بخواهند ژنراتوری را نصب کند که می تواند بلافاصله وارد عمل شود و این سیستم های امنیتی را راه اندازی کند ، مجرمان نمی توانند به راحتی از پس آن برآیند.

  1. پیشگیری از سیل

قطعی برق همچنین بر کار نکردن پمپ های مخزن تأثیر می گذارد. اگر برای جلوگیری از جاری شدن سیل در خانه یا محل کار خود به پمپ ها اعتماد کنید، این یک خطر واقعی است. اما با ژنراتور سوخت دیزل برای تأمین انرژی الکتریکی پشتیبان ، این خطر به راحتی جلوگیری می شود.

  1. می توان به قدرت پشتیبان در غیر منتظره ترین زمانها نیاز داشت.

شما هرگز نمی دانید که چه موقع می تواند قطعی برق اتفاق بیفتد ، و آنها اغلب در غیر منتظره ترین و ناخوشایندترین زمان ها اتفاق می افتند. بنابراین ، بسیار مهم است که با یک یا چند مولد قدرتمند که می توانید به آنها اعتماد کنید ، برای این شرایط آماده شوید. بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، قطعاً چیزی است که باید به طور جدی در نظر بگیرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و استعلام قیمت