حضور شرکت پيشرو موتور پارسيان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران ۱۴۰۲ (Iran Conmin )

شركت پيشرو موتور پارسيان با بيشتر از ٣٠ سال تجربه در امر تامین دیزل ژنراتور از ۱۳ تا ۱۶ آبانماه ۱۴۰۲  درهفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته حاضر گردید و تجربیات خود را در این امر برای مشتریان این حوزه به معرض نمایش گذاشت.

ارائه راه حل‌های مناسب به بازديدكنندگان براي انتخاب ديزل ژنراتور مناسب با كسب كار مورد نظرشان يكي از اهداف اصلي ما می‌باشد. ما باور داريم مي توانيم همگام با مشتری در جهت صرفه جويی در وقت و هزينه، قدم برداشته تا با انتخاب درست ديزل ژنراتور بتوانند بهترين بازدهی سرمايه خود را شاهد باشند.

دکتر سهراب مستقل، مدير عامل پيشرو موتور پارسيان، خدمات پس از فروش را مهم‌ترين عامل رضایتمندی مشتري دانسته و به عنوان یک رکن اصلی در شرکت به آن اهمیت می‌دهد. با توجه به اینکه استهلاک کمتر و عمر هر چه بيشتر ديزل ژنراتور نیاز اصلی مشتریان می‌باشد، پارسیان دیزل به این مهم با انتخاب درست دستگاه و خدمات پس از فروش و تامين قطعات با بهترين كيفيت و در كوتاه‌ترين زمان ممكن توجه ویژه‌ای دارد تا مشتريان ما بتوانند چرخه عمر موتور خود را بالا برده و از انتخاب خود راضی باشند.

شركت پيشرو موتور پارسيان همواره آماده مشاوره و ارائه خدمات به شما عزیزان در امر انتخاب دیزل ژنراتور می‌باشد.

ویدیوی حضور پارسیان دیزل در هفدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و استعلام قیمت