حقایق مربوط به تولید برق دیزل

تولید برق دیزل

فهرست مطالب

از مجموعه  دیزل ژنراتورها  در مکان هایی بدون اتصال به شبکه برق، مانند مواقعی که نیاز ضروری به فراهم کردن توان و انرژی است و نیز زمان هایی که شبکه وجود ندارد، استفاده می کنند. زمانی که شبکه قطع می شود، همچنین در مواقعی پیچیده تر مثل اوج مصرف، پشتیبانی شبکه و ارسال به شبکه های انرژی، می توان از دیزل ژنراتور انرژی فراهم کرد. منبع :دنیای اقتصاد

مقاله مرتبط: انتخاب دیزل ژنراتور مناسب

این راهنما دلایل انتخاب دیزل ژنراتوری برای تولید برق دیزل را که به اندازه کافی برای انجام کار شما لازم باشد را بخ شما می آموزد. این در حالی است که فقط ژنراتورهای پشتیبان تهیه شده از سوخت دیزل می توانند این ویژگی ها را ارائه دهند:

  • زمان راه اندازی سریع:

10 ثانیه یا کمتر. منابع دیگر سوخت ممکن است دو دقیقه طول بکشد، که ممکن است در بسیاری از شرایط اضطراری بیش از حد طولانی باشد و از قوانین ایالتی و فدرال پیروی نکند.

  • تراکم نیرو / بازده سوخت:

به دلیل ساختار شیمیایی سوخت دیزل، انرژی بیشتری در هر واحد از هر منبع برق متداول دیگری آزاد می شود. برای موتور یک اندازه، یک دیزل می تواند دو برابر کیلووات یک ژنراتور موتور گازی تولید کند. چگالی توان بیشتر به معنای مصرف سوخت کمتر از سایر منابع سوخت است.

  • مقاومت مداوم تولید برق دیزل:

دیزل ها به طور مداوم منبع تغذیه را تأمین می کنند و می توانند از نوسانات گسترده در استفاده از انرژی استفاده کنند. موتورهای توربینی (جت) به راحتی نمی توانند این نوسانات را کنترل کنند. هنگامی که وسایلی مانند کولر گازی بزرگ روشن، ولتاژ و تخلیه برق را انجام می دهند، دیزل ژنراتور “چشمک نمی زند” و یا در خروجی آن فرو نمی رود. موتورهای گازی و توربینی در هنگام خستگی می توانند سرعت خود را کم کرده و باعث خرابی تجهیزات الکتریکی شوند. برای جبران چنین “فشار”، کاربران ممکن است ژنراتورهای بیش از حد غیر ضروری را نصب کنند، که باعث ناکارآیی قابل توجه و مصرف سوخت می شود.

  • سودمندی در هنگام بروز بلایا:

هنگام بروز بلایایی مانند گردباد، طوفان یا زلزله، اولین منبع تغذیه خاموش توسط گازوئیلات گاز طبیعی به دلیل خاصیت انفجاری و آسیب پذیری لوله ها در برابر پارگی، تأمین سوخت نامشخص است. دیزل ژنراتورها ذخیره سازی خود را برای سوخت دیزل تمیز دارند که به راحتی در دسترس و قابل شارژ است.

  • قابلیت اطمینان:

در مورد توانایی تولید برق دیزل برای تأمین سریع و مداوم نیرو در هنگام قطع برق، اطمینان کافی وجود دارد.

  • در دسترس بودن:

انتخاب، تأمین هزینه، نصب و خدمات دهی به یک ژنراتور در ایالات متحده به دلیل داشتن یک سیستم جامع فروشندگان محلی و تأمین سوخت دیزل، برای هر شخص، مشاغل یا تأسیساتی آسان است.

مقاله مرتبط: معایب ژنراتور دیزلی

  • قابلیت حمل:

علاوه بر واحدهای ثابت، دیزل ژنراتورها در اندازه ها و قابلیت های مختلف بسیار متحرک و قابل حمل هستند و می توانند تقریباً در هر مکانی برای تأمین نیازهای اضطراری برق حمل و نقل و موقعیت یابی شوند. منابع سوخت دیزل در بیشتر مکان ها به راحتی در دسترس است و مخزن قابل حمل واحدهای متحرک را همراهی می کند.

  • ماندگاری:

بعضی از موتورهای با کیفیت بالا 20000 تا 30000 ساعت قبل از اولین تعمیرات اساسی دوام می آورند. این معادل یک و نیم میلیون مایل در اتومبیل است!

  • هزینه:

تولید برق دیزل ، ترکیبی از بازده سوخت بیشتر و هزینه های سوخت کمتر به این معنی است که گازوئیل کم هزینه ترین منبع تأمین انرژی پشتیبان است. در حالی که قیمت گازوئیل در سال 2000 به طور متوسط 60٪ افزایش یافت، قیمت های گاز طبیعی در مناطق مختلف کشور از 200٪ به 600٪ رسیده است، در حالی که بسیاری از ایالت ها نشان می دهد که میزان عرضه گاز طبیعی کم است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *