ژنراتور های دیزلی – کاربری صنعتی و تجاری

دیزل ژنراتور ها به منظور رفع نیازهای کسب و کار های کوچک و متوسط  طراحی شده اند نه استفاده سنگین در صنایع. ژنراتور ها محصولاتی انقلابی هستند که برق مقرون به صرفه آماده به کار را تولید و در دسترس میلیون ها شرکت، خانه و کسب و کار کوچک قرار می دهند. کاهش هزینه برق پشتیبان و استفاده راحت از ژنراتور ها این روز ها بسیار رواج پیدا کرده است.

اگر کسب و کار ها با قطعی برق مواجه شوند، از لحاظ مالی ضرر خواهند کرد. با توجه به تاثیرات ضرر مالی قابل توجه، اقتصادی بودن سرمایه گذاری در برق آماده به کار، متقاعد کننده است. برای درک بهتر به این مثال توجه کنید: اگر یک کارگاه کوچک به طور متوسط ساعتی 1000 دلار درآمد داشته باشد، صرف نظر هزینه بی کار بودن کارگران طی این مدت، ضرر مالی در مدت قطعی برق بسیار بالا خواهد بود. با این وجود ژنراتورهای دیزلی خطر قطعی برق را از بین می برند. مزیت ادامه دادن به کار زمانی که رقبایی که برق پشتیبان ندارند مجبورند دست از کار بکشند را نیز به این موارد اضافه کنید، تحلیل هزینه/منفعت نشان می دهد که کدام بهتر است. سرمایه گذاری در خرید ژنراتورها روشی ساده برای حفظ درآمد و امنیت، جلوگیری از ضرر و حفاظت از دیگر عوامل مهم است.

بیشتر ژنراتور ها طوری طراحی شده اند تا نیاز های برق اضطراری را برطرف کنند. این واحد ها به صورت مداوم جریان برق را بررسی می کنند و اگر برق قطع و وصل شود و یا کلا قطع شود، به طور خودکار شروع به کار می کنند. ژنراتور هایی که در صنایع از آنها استفاده می شوند، در طول فرایند های مهم و کلیدی، می توانند برق اضطراری را برای تمامی قسمت های حیاتی و منتخب مهیا کنند. این کیفیت باعث شده است تا استفاده از ژنراتور های برق دیزلی برای کاربرد های تفریحی، مسکونی، تجاری، ارتباطی و صنعتی همه گیر شود. امروزه بیشتر بیمارستان ها، هتل های پنج ستاره، مراکز برون سپاری فرایند کسب و کار، کارخانه های تولیدی، سازمان های ارتباطات راه دور، ساختمان های تجاری، مراکز داده ها، امکانات اورژانسی، صنایع بزرگ و شرکت ها خرد، به برق پیوسته و بدون قطعی نیاز دارند و از ژنراتور های دیزل پشتیبان استفاده می کنند.