آشنایی با ژنراتور های دیزلی بی صدا

بهترین دستگاه روشنایی
راهنمای انتخاب بهترین دستگاه روشنایی
فوریه 16, 2021
مزایای داشتن ژنراتور دیزلی
مزایای داشتن ژنراتور دیزلی
فوریه 20, 2021

آشنایی با ژنراتور های دیزلی بی صدا

انتخاب ژنراتور دیزلی بی صدا

امروزه ما به کمک ژنراتورهای دیزلی برای تامین برق احتیاج داریم. در بین انواع انرژی­ها، نیروی دیزل به عنوان منبعی پایدار و قابل اطمینان توصیف می­شود. بدین ترتیب، این نوع ژنراتور برای تولید برق مورد استفاده قرار می­گیرد. ژنراتور دیزلی استمفورد ساخت انگلیس از نظر کیفیت و قیمت مشهور است. کارکردن با ژنراتور دیزلی ساخت انگلیس و نگهداری از آن­ها آسان است. با توجه به طراحی بی نقص، دستگاه بسیار کارآمد است. این دستگاه تاکنون به طور گسترده ­ای در شرکت­های تجاری و ساختمانی، سازمان­های بازرگانی و اجتماعی، دستگاه­های روشنایی و غیره استفاده شده است. صادقانه بگویم، دستگاه قادر به حل تمام مشکلات الکتریکی شما است.

ژنراتورهای دیزلی با ظرفیت­های مختلف متناسب با نیازهای مختلف طراحی شده­اند. مشتریان در هنگام خرید ژنراتور دیزلی، باید به قیمت، صلاحیت شرکت تولیدکننده و موارد دیگر توجه کنند. به دلیل تقاضای زیاد، تولید کنندگان طیف کاملی از ژنراتورهای دیزلی را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف فراهم می­کنند. تولید برق از این طریق هزینه کمتری دارد و بنابراین ژنراتور دیزلی در بسیاری از خانواده­ ها به منبع تغذیه مطلق تبدیل شده است. با توجه به روشهای مختلف تقسیم­ بندی، ژنراتورهای دیزلی را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. به عنوان مثال، دستگاه را می­توان بر اساس سطح قدرت به انواع سرعت بالا و سرعت پایین تقسیم کرد. همچنین بر اساس سیستم خنک ­کننده، ماشین آلات به انواع خنک شده با هوا و خنک شده با مایع تفکیک می­شوند. وقتی نوبت به حمل و نقل می­رسد، تجهیزات به انواع ثابت و قابل حمل طبقه­ بندی می­شوند. در سال گذشته، ژنراتور دیزلی استمفورد به بیش از 80 کشور و منطقه صادر شده است. عملکرد عالی آن باعث شهرت زیادی در بین مشتریان شده است. شرکت پیشرو موتور پارسیان در تلاش است تا عملکرد ماشین آلات خود را بهبود بخشیده و خدمات بهتری را از در ایران به مشتریان خود ارائه دهند.

ژنراتور دیزلی بی­ صدا 

در عصر حاضر، ژنراتورهای دیزلی پا به بازارها و زندگی روزمره ما گذاشته­ اند و در صورت قطع ناگهانی برق، می­تواند برق تولید کنند. از این ژنراتورها اغلب در مکان­های عمومی و سایر مکان­ها استفاده می­شود. این دستگاه­ها به آخرین فناوری مجهز شده­ اند. از این دستگاه­ها می­توان در خانه نیز استفاده کرد. در کنار ژنراتور دیزلی، انرژی خورشیدی به عنوان راه حلی برای پاسخ به نیاز ما انسان­ها به انرژی در نظر گرفته می­شود به طوری که در اواسط یک روز، میزان انرژی که در هر ساعت و در هر متر مربع از سلول خورشیدی تولید می­شود در حدود 1000 وات است. در حال حاضر، تبدیل موثر تمام انرژی خورشید توسط سلول­های خورشیدی به برق قابل استفاده، موضوعی چالش برانگیز است. در هر حال می­توان گفت که داشتن سلول­ های خورشیدی مزیت ­های زیادی دارد. اگر با اتوموبیل خود مسافت­ های طولانی را طی می­کنید و از ژنراتور دیزلی استفاده می­کنید دیگر نگران تامین انرژی نباشید. البته ژنراتورهای دیزلی در مارک­ها و انواع مختلفی تولید می­شوند. خروجی دستگاه، ولتاژ و فرکانس تولیدی همگی بر اساس مقررات استاندارد است. موتور و دینام نیز از اجزای بسیار مهم دستگاه به شمار می­آیند. ژنراتورهای بسیار بی ­صدا دیزلی مجهز به دستگاه ایمنی موتور دیزل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *