مشتریان و همکاران ما

چرا پارسیان دیزل؟

شرکت بازرگانی پیشرو موتور پارسیان دیزل با سال ها تجربه در امر تامین و پشتیبانی انواع دیزل ژنراتور با بهره گیری از آموزش های تخصصی سازندگان بزرگ دیزل و ژنراتور یک شرکت پیشرو در این صنعت می باشد.

محصولات پیشرو موتور پارسیان‌ دیزل

انواع موتورهای دیزل | Diesel Engines

موتور دیزلی به طیف خاصی از موتورها اطلاق می شود که بدون نیاز به جرقه الکتریکی قابلیت احتراق و سوزاندن سوخت را دارند. موتور دیزل نوعی موتور احتراق داخلی است که مانند موتورهای بنزینی، سوخت در داخل سیلندر می‌سوزد. برندهای معروف موجود در بازار به شرح زیر می‌باشد:

دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت روز محصولات ما

انواع دیزل ژنراتور | Diesel Generators

کوپله فابریک دیزل ژنراتور (Diesel generator) همان گونه که از نامش پیداست از یک موتور دیزل در ترکیب با یک ژنراتور الکتریکی و تجهیزات دیگر ساخته می شود. این دستگاه در صنایع مختلف به منظور تولید انرژی الکتریکی استفاده می شود. معتبرترین برندهایی که شرکت پارسیان دیزل با آن‌ها همکاری می‌کند در زیر آورده شده‌اند:

انواع ژنراتور | Generators

ژنراتور وسیله‌ای است که برق تولید می‌کند و به عبارتی قادر به تولید انرژی الکتریکی است. این دستگاه هر نوع انرژی (به طور مثال فسیلی، شیمیایی، مکانیکی و …) را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. برای رفع مشکل قطع برق، از آنجایی که سیستم‌های الکتریکی ممکن است از کار بیافتند. از ژنراتورها برای به حداقل رساندن مشکلات رایج استفاده می‌شود. بهترین برندهای ژنراتور که پارسیان دیزل به فروش می‌رساند عبارتند از:

انواع موتورهای گازسوز | Gas Engine

موتو برق گازی یا موتور برق گازسوز، یکی از انواع موتور برق است که از لحاظ سوخت مصرفی نیاز به گاز شهری (CNG) و یا گاز مایع (LPG) برای تامین برق اضطراری دارد. فرایند تولید برق در این نوع موتورها با هماهنگی چند جز پیچیده که شامل موتور، آلترناتیور، تابلو برق، کنترل برد و دیگر اجزا می‌باشد، صورت می‌گیرد.

دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت روز محصولات ما

راه‌های ارتباطی با ما

شماره‌های تماس

021-88208548
021-88208726

ایمیل

info@parsiandiesel.com

دفتر مرکزی :

بلوار آفریقا ، خیابان ظفر ، پلاک 332 ، واحد 4(A2)

آدرس نمایشگاه :

تهران، خیابان سعدی جنوبی، نبش کوچه شهید ترابی گودرزی، پاساژ سلامت، پلاک 11

جهت ارتباط با ما و کارشناسان فروش ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. همچنین از طریق فرم زیر می‌توانید سوالات خود را از ما بپرسید.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت