مقایسه ژنراتور دیزلی با سایر ژنراتورها

مقایسه ژنراتور دیزلی و گازی

مقایسه ژنراتور دیزلی با سایر ژنراتورها مانند ژنراتور گازی، ژنراتور نفتی، مزایا یا اولویت­های خاص خود را دارد. در عصر جدید، ژنراتورهای دیزلی نقش مهمی در تولید انرژی الکتریکی دارند. انواع مختلفی از ژنراتور دیزلی وجود دارد و به شما توصیه می­شود که در این بین ژنراتور مناسب را انتخاب کنید. چند مورد از مزایای ژنراتور دیزلی را برمیشمریم.

  1. زمان کارکرد طولانی ­تر: به طور کلی، ژنراتور دیزلی می­تواند زمان طولانی­تری کار کند. مقایسه ژنراتور دیزلی با سایر ژنراتورها نشان می دهد که اغلب به دلیل استفاده زیاد خراب می­شوند یا باید هرچند وقت یکبار به آنها استراحت داده شود، ژنراتور دیزلی را می­توان برای مدت زمان طولانی­تری استفاده کرد. همین امر این ژنراتورها را برای استفاده در شرایط اضطراری به بهترین گزینه تبدیل کرده است. بسیاری از انواع ژنراتورها به سرعت گرم می­شوند که استفاده از ژنراتور دیزلی می­تواند به جلوگیری از چنین شرایطی کمک کند.
  2. تعمیر و نگهداری کمتر: ژنراتورهای دیزلی بسیار محکم­تر از ژنراتورهای دیگر هستند. در انواع دیزلی فقدان قطعاتی مانند کاربراتور و شمع­ها که به ترتیب به تمیز کردن و تعویض نیاز دارند، کار تعمیر و نگهداری آن­ها را بسیار آسان می­کند.
  3. خروجی بیشتر: خرید و استفاده از ژنراتور دیزلی در طولانی مدت یک انتخاب مقرون به صرفه خواهد بود. صادقانه بگویم، میزان برق تولید شده در مقایسه با مقدار دیزل مصرف شده بسیار بیشتر است. از طرف دیگر، در واقع قیمت سوخت دیزل در مقایسه با سایر سوخت­ها ارزان­تر است.
  4. کاربرد گسترده: این نوع ژنراتور می­تواند برای اهداف شخصی یا تجاری استفاده شود. شما می­توانید از آن برای تولید برق استفاده کنید. برای مصارف خانگی، می­توان از ژنراتور 4 کیلو وات تا 15 کیلو واتاستفاده کرد. برای مصارف تجاری نسخه های سنگین­تر ژنراتور می­توانند در حدود 500 کیلووات تا 2000 کیلووات و حتی بیشتر برق تولید کنند.

مقاله مرتبط: مزایای داشتن ژنراتور دیزلی

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان و استعلام قیمت